O blogu/o mnie

Seweryn na co dzień pomaga lokalnym Firmom pozyskiwać klientów z Internetu. Prowadzi tego bloga, aby pomóc Ci rozwiązać typowe problemy związane z prowadzeniem, administrowaniem i pozycjonowaniem Twojej wizytówki Google Moja Firma w Mapach Google. Autor pierwszej w Polsce książki na temat lokalizacji Google. Od 2012 roku aktywny członek największej, międzynarodowej organizacji profesjonalnych rekomendacji biznesowych BNI.

Jego misją jest dzielenie się praktycznymi wskazówki z zakresu marketingu internetowego tak, aby pozyskiwanie Klientów było nie tylko proste, ale również łączyło się ze strategią lokalnej firmy.

Rekomendowany Fotograf Google

Rekomendowany Fotograf Google - plakietka
Jako Rekomendowany Fotograf Google wspiera firmy w prezentowaniu ich biznesu w Mapach Google oraz samej wyszukiwarce Google.

Tworzy wirtualne spacery w technologii Google Street View, jak również wysokiej jakości zdjęcia wnętrz i architektury.

Internetowe Rewolucje Google

Certyfikat Internetowe Rewolucje Google
Kliknij, aby powiększyć

Dzięki kursowi Internetowych Rewolucji Google zgłębił wiedzę na temat optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych. W szczególności interesował go obszar marketingu lokalnego firm.

Lubi tworzyć oraz pomagać ludziom 🙂 Jeśli masz pytania, skontaktuj się poprzez zakładkę Kontakt.

Regulamin Bloga

Cieszę się, że odwiedzasz mojego Bloga. Prowadzę go z misją dostarczania wysokiej jakości merytorycznych treści z zachowaniem estetycznej formy. Obiecuję, że złamanie któregokolwiek z punktów regulaminu zamieszczonych poniżej, będzie skutkowało usunięciem komentarza.

 1. Wypowiadaj się kulturalnie, bez złośliwości, z szacunkiem do autorów innych komentarzy.
 2. Nie używaj wulgaryzmów.
 3. Nie spamuj! Nie wklejaj linków do stron internetowych i/lub adresów e-mail w treści komentarza.
 4. Odnoś się do tematu wpisu.
 5. Nie zadawaj pytań w komentarzu niezwiązanych z tematem Bloga lub wpisu.
 6. Komentując pamiętaj, że tego Bloga prowadzę z własnej inicjatywy i nie reprezentuję firmy Google Inc.

Kwestie prawne

 1. Autor Bloga Pierwszy na Mapie dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści były jak najbardziej aktualne i zgodne z rzeczywistością. Jednocześnie nie gwarantuje ich poprawności, ani też aktualizacji.
 2. Autor Bloga Pierwszy na Mapie nie bierze odpowiedzialności za treści publikowane na stronie pierwszynamapie.pl, a w szczególności za konsekwencje prawne, finansowe, moralne lub jakiekolwiek inne mogące z nich wynikać.
 3. Czytelnik Bloga Pierwszy na Mapie wykorzystuje informacje zawarte na stronie pierwszynamapie.pl na własną odpowiedzialność.
 4. Wszelkie prawa do programów, usług oraz logotypów Google należą do firmy Google Inc.
 5. Autor Bloga Pierwszy na Mapie – Seweryn Pietrucha – nie jest pracownikiem, ani też nie reprezentuje firmy Google Inc.
 6. Autor Bloga Pierwszy na Mapie nie bierze odpowiedzialności za decyzje, działania, ani też konsekwencje mogące z nich wynikać, podejmowane przez firmę Google Inc.

Grafiki na stronie Wizytówka firmy w Google pobrane ze strony Freepik:

Grafika na stronie Formularz kontaktowy pobrana ze strony Freepik: Web icons on an orange background